Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalio trečiosiose rungtynėse Kauno „Žalgirio“ komanda namuose 103:93 nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį“ ir laimėjo seriją 3:0.
Kauniečių vyriausiasis treneris Tomas Masiulis liko patenkintas rezultatu, bet ne žaidimu: „Manęs, kaip trenerio, šios rungtynės netenkina. Galbūt žaidėme kiek atsipalaidavę. Bandėme nuteikti komandą, kad „Lietkabelis“ mums nieko neatiduos už dyką ir pergalę reikės pasiimti patiems. Prieš rungtynes pamatėme, kad nežais Morrisas, galbūt tai irgi šiek tiek prisidėjo prie atsipalaidavimo, tačiau nemanau, kad per dvi dienas galime taip pakeisti savo žaidimą. Rezultatas tenkina, bet žaidimas – ne, ypatingai gynyba.“
Strategas taip pat pakomentavo kuriozišką momentą, kai po varžovų tikslaus tritaškio Maodo Lo net neišsimetė kamuolio iš užribio ir iškart nubėgo į puolimą.
„Jis tiesiog nematė kamuolio, nepastebėjo, ar jis įkrito į krepšį. Buvo likę mažiau nei dešimt sekundžių, visi šaukėme, kad reikia bėgti į greitą ataką, todėl jis iš karto pradėjo varytis kamuolį. Tas metimas buvo labai gražus, kamuolys vos lietė tinklelį, todėl galbūt jam buvo sunku suprasti, ar tikrai įkrito. Atrodo kurioziškai, bet tai yra suprantama žaidybinė situacija“, – aiškino T. Masiulis.
Norėdami komentuoti prisijunkite.