Salonikų PAOK komanda su Tomu Dimša Graikijos lygoje pasiekė pusfinalį.
Ketvirtfinalio svečių mače pavyko 77:72 (23:15, 13:20, 18:16, 23:21) įveikti Atėnų „Peristeri“. Serija laimėta 2:0.
Lietuvis per 28 minutes pelnė 12 taškų (0/2 dvit., 4/7 trit.), atkovojo kamuolį, atliko perdavimą, kartą klydo, perėmė kamuolį, provokavo pražangą, sykį pažeidė taisykles ir rinko 9 naudingumo balus.
PAOK po 19 taškų pridėjo Patrickas Beverley ir Breeinas Tyree, varžovams 24 taškus pelnė Ty Nicholsas.
Norėdami komentuoti prisijunkite.