Neramumai Artimuosiuose Rytuose vėl stabdo sportines veiklas Izraelyje.
Aukščiausia Izraelio krepšinio lyga paskelbė, kad pirmenybės yra stabdomos dėl geopolitinės situacijos.
Neramumus sukėlė paaštrėjęs konfliktas tarp Irano ir Izraelio bei Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV).
Tai yra antras sezonas paeiliui, kurį stabdo kariniai veiksmai – pernykštės Izraelio pirmenybės buvo nutrauktos jau prasidėjus finalo serijai, tad lygos čempionai liko neišaiškinti.
Tuo pačiu, į užsienį grįžta Eurolygos klubai iš Izraelio. Tel Avivo „Maccabi“ artimiausiu metu operuos iš Belgrado, Tel Avivo „Hapoel“ – iš Sofijos.
Pastaraisiais metais Eurolygos klubai Balkanuose bazavosi dėl Izraelio ir „Hamas“ konflikto. Į savo arenas jiems buvo leista grįžti tik gruodžio 11-ąją.
„Maccabi“ ir „Hapoel“ spėjo Izraelyje sužaisti vos po šešis Eurolygos namų mačus. Į šį „langą“ pateko dukart Izraelį aplankęs „Žalgiris“, po antrojo vizito turėjęs šalį palikti skubotai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.