07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

„Sūduva-Mantinga“ savo gretose išsaugojo I.Labutį interviu su žaidėju

liepos 29 d., 10:31
Labutis ir Baniulis NKL/Saulius Čirba
Labutis ir Baniulis NKL/Saulius Čirba
Šaltinis: Krepsinis.net

„Sūduvos-Mantingos“ stovykloje – vis geresnės nuotaikos. Klubas skelbia, jog komandoje pavyko išsaugoti 20 metų, 199cm. ūgio lengvąjį krašto puolėją – Igną Labutį.

Kovingumu bei galingu šuoliu pasižymintis krepšininkas praėjusį sezoną NKL čempionate per vidutiniškai 20 minučių pelnydavo po 7,4 taško, sugriebdavo po 3 atšokusius kamuolius ir atlikdavo 1,3 rezultatyvaus perdavimo.

Verta pastebėti, kad pernykštis sezonas Labučiui buvo kur kas sėkmingesnis, nei debiutinis pasirodymas 2012–2013 metų sezone. Trečius metus iš eilės „Sūduvos-Mantingos“ marškinėlius vilkėsiantis puolėjas užsitarnavo ne tik daugiau minučių aikštelėje, tačiau ir nepalyginamai svarbesnį vaidmenį komandoje.

Žaidėjas neslepia, kad nepaisant banguoto komandos žaidimo praėjusį sezoną, iš artėjančio tikisi labai daug.

REKLAMA

– Kokie ryškiausi prisiminimai liko iš dviejų pastarųjų sezonų komandoje?

– Deja, skambių pergalių iškovoti mums kol kas nepavyko, todėl nenuostabu, kad tokiais atvėjais atmintyje labiausiai įstringa nesėkmės. Skaudžiausias buvo pernykštis pralaimėjimas Trakų komandai ketvirtfinalyje, kuris užvėrė mums kelią į finalo ketvertą.

Sezono pabaigoje sužibėjai. Kaip vertini praėjusius metus?

– Gavau daugiau žaidybinio laiko, pradėjau labiau savimi pasitikėti bei įrodžiau kitiems, kad galiu žaisti. Kaip bebūtų gaila, tai komandai nepadėjo.

– Kaip manai, ko pritrūko komandai?

– Pagrindinis faktorius, kuris nulėmė mūsų pasirodymą pernai – sėkmės stygius. Nemažai rungtynių pralaimėjome vieno ar kelių taškų persvara, daug kas priklausė nuo vienintelio metimo.

– Ko tikiesi iš kito sezono?

– Tikiuosi pateisinti klubo vadovų lūkesčius ir kartu su komanda patekti į finalo ketvertą. Tai mažiausiai ko aš tikiuosi.

– Jautiesi pasirengęs komandoje užimti svarbesnį vaidmenį, nei pernai?

REKLAMA

– Kol kas aukštesniame lygyje niekada nesijaučiau taip gerai, kaip dabar, todėl tikiuosi geriausio sezono savo karjeroje. Esu pasiruošęs.

– Šią vasarą tau jau teko individualiai dirbti su naujuoju treneriu Žibėnu. Kokį įspūdį jis tau paliko?

– Naujasis treneris paliko labai gerą įspūdį – jaunas, imlus, besidomintis naujovėmis krepšinyje. Kaip suprantu, mėgsta dirbti su jaunimu, kiekvienoje treniruotėje išreikalauja maksimalių pastangų. Manau, kad jis privers mus sunkiai dirbti.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.


komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti