07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

„Šiaulius“ paliko du legionieriai, „Dzūkiją“ papildė NKL žibėjęs amerikietis (2)

Sausio 20 d., 10:33
Ampimas (Fotodiena.lt)
Ampimas (Fotodiena.lt)
Šaltinis: LKL

Alytaus „Dzūkijos“ ir „Šiaulių“ klubų sudėtyse – pokyčiai. Dzūkai pasipildė nauju žaidėju, o Šiaulių ekipa atsisveikino su dviem legionieriais.

„Dzūkijos“ ekipą sustiprino NKL rungtyniavęs 180 centimetrų ūgio gynėjas iš JAV Johnathanas Hudsonas. „Palangos“ ekipoje žaidęs legionierius į Alytaus ekipos peržiūrą atvyko dar prieš Naujuosius metus, tačiau oficialiai prie komandos prisijungė tik dabar.

Naujasis „Dzūkijos“ legionierius buvo tikras „Palangos“ lyderis. 29-erių metų žaidėjas vidutiniškai per mačą rinkdavo po 18,7 taško ir atlikdavo 4,9 rezultatyvaus perdavimo. Amerikietis buvo antras pagal rezultatyvumą visoje NKL.

Trečiojo „Tete-a-Tete Casino – LKL“ pirmenybių rato pradžioje pokyčiai aplankė ir „Šiaulių“ klubą. Komanda atsisveikino su dviem legionieriais – Asenso Ampimu ir Maurice Bowmanu. Abu amerikiečiai buvo vieni iš Šiaulių komandos lyderių.

200 centimetrų ūgio A. Ampimas per mačą vidutiniškai rinkdavo po 11,2 taško ir atkovodavo po beveik 5 kamuolius, M.Bowmano indėlis – vidutiniškai 10,4 taško ir beveik 3 atkovoti kamuoliai.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.


2 komentarai
Naujausi komentarai (2)
Geriausiai ivertinti (2)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja