Nors Eurolygos finalas įvyko sekmadienį, aistros nerimsta iki dabar, o žibalo į ugnį įpylė Madrido „Real“ vairininkas Sergio Scariolo.
Po finalo tarp jo vadovaujamo „Realo“ ir Pirėjo „Olympiacos“ buvo daug aptarinėjami teisėjų sprendimai lemiamu metu, o italas šiuo klausimu buvo griežtas.
„Neabejotinai mes susidūrėme su neteisybe, o įspūdinga buvo, kad neutralus krepšinio pasaulis išreiškė tą pačią nuomonę, – po pralaimėjimo Ispanijos lygoje prieš Vitorijos „Baskonia“ kalbėjo specialistas. – Esu dalis to. Bandžiau peržiūrėti rungtynes porą kartų su objektyvumu. Žinoma, kad priėjau prie tos pačios išvados, kaip ir neutralus pasaulis. Nekalbu apie sirgalius, o apie žaidėjus ir žmones su geru krepšinio supratimu.“
65-erių ilgametis treneris neatmetė varianto, kad klubas imsis ir daugiau veiksmų dėl teisėjavimo finale.
„Neteisybė buvo priimta. Nekalbėsiu, kaip klubas su tuo tvarkysis. Esu treneris ir turiu būti su komanda, bet negaliu tiesiog sukišti galvą į smėlį ir to nepripažinti“, – griežtas buvo S.Scariolo.
„Real“ Eurolygos finalą Atėnuose pralaimėjo 85:92, o paskutinius 8 rungtynių taškus „Olympiacos“ surinko baudų metimais.
Norėdami komentuoti prisijunkite.