07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

S.Nashas apie žvaigždžių poilsį: gaila, kad to nebuvo mano laikais (3)

Balandžio 1 d., 11:54
S.Nashas mano, kad poilsis jam būtų pravertęs (Scanpix nuotr.)
S.Nashas mano, kad poilsis jam būtų pravertęs (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Viena didžiausių Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) problemų tapęs žvaigždžių ilsinimo klausimas sulaukia vis naujų atsiliepimų. Netylėti apie tai nusprendė ir lygos legenda Steve'as Nashas.

Iš Kanados kilęs įžaidėjas yra įsitikinęs, kad poilsis krepšininkams yra būtinas. Maža to, perdavimų virtuozas tikina, kad daug naudos tai būtų davę ir anksčiau, jam pačiam dar rungtyniaujant NBA.

„Atkrintamosiose visą laiką jausdavausi pavargęs. poilsis man būtų labai pravertęs. Gaila, kad mano laikais to nebuvo, bet krepšinis evoliucionuoja. Žinoma, suprantu, kad dėl to kenčia gerbėjai, bet kartais yra tikrai sunku nuspręsti, kas gerai, o kas – ne“, – savo nuomonę išdėstė įžaidėjas.

Ne kartą ilgą žygį atkrintamosiose išgyvenęs, tačiau NBA čempiono žiedo taip ir nelaimėjęs S.Nashas vasaromis ne kartą atstovavo ir Kanados nacionalinei rinktinei. Tiesa, galbūt dėl nuovargio, paskutinį kartą jis tai darė 2004 metų Olimpinių žaidynių atrankoje, būdamas vos 30-ties.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.


3 komentarai
Naujausi komentarai (3)
Geriausiai ivertinti (3)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys