Sauliaus Kulviečio atstovaujama Klužo Napokos „U-BT“ (9/3) komanda Adrijos lygoje namie 93:65 (27:13, 28:19, 18:14, 20:19) sutriuškino Belgrado FMP (4/7) klubą.
Lietuvis per 17 minučių pelnė 13 taškų (1/1 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, 1 – perėmė, 2 – prarado, provokavo 2 pražangas, 2 sykius prasižengė ir rinko 16 naudingumo balų.
Klužo Napokos komandai 18 taškų rinko Iversonas Jonesas, FMP 17 taškų pelnė Dušanas Radosavljevičius.
Norėdami komentuoti prisijunkite.