07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

S.Babrausko sezono reziumė: traukėme zebrą, viskį su kola, gale – dar ir kleboną (1) VIDEO interviu

Gegužės 22 d., 21:46
S.Babrauskas apžvelgė savo debiutą vyriausiojo trenerio kėdėje (BNS nuotr.)
S.Babrauskas apžvelgė savo debiutą vyriausiojo trenerio kėdėje (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

„Jonavos Hipocredit“ Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), kurią remia „Betsson“, atsimušė į Kauno „Žalgirio“ sieną.

Ketvirtfinalyje titulą ginantys žalgiriečiai abu mačus laimėjo užtikrintai ir jonaviečius eliminavo 2:0.

Vis dėlto Jonavos klubui vien patekimas į atkrintamąsias yra reikšmingas pasiekimas, nes didžiąją sezono dalį turnyro lentelėje užimta paskutinė vieta.

Sezono eigoje komandos šturvalą perėmęs ir Kėdainių „Nevėžį-Paskolų klubą“ aplenkęs Steponas Babrauskas po paskutinių rungtynių neslėpė pasididžiavimo savo auklėtiniais.

„Pavyko tai, kad kovėmės iki galo, nors galėjome paleisti rungtynes. Žaidėjai kovėsi ir esu jais laimingas. Atsimenu, kad sėdėjau čia prieš vienuolika turų, buvome užkasti ir palaidote. Traukėme zebrą, viskį su kola, ledas tirpo prie nulio, gale – dar ir kleboną išsitraukėme. Bandėme viską, šiandien ir lenta skilo. Kas pavyko, kas – ne, bet tikslas buvo atkrintamosios ir jas pasiekėme.

REKLAMA

Buvo bemiegių naktų, visokio galvojimo. Noriu padėkoti savo štabui, su kuriuo ėjome koja kojon ir tikėjome. Artūrui, Kajui, Antanui, Gabrielei, Justei ir Eglei. Gal aš juos nedažnai pagirdavau, bet tikrai buvome kartu, sprendėme dalykus, ieškojome priežasčių ir mums pavyko“, – teigė strategas.

– Ką jums davė šis etapas prie komandos vairo?

– Nebuvo lengvas. Nebuvau iš kažkur. Buvau laimingas, kai Artūras sutiko papildyti štabą. Nebuvome kažkokie draugai, buvome varžovai iš skirtingų komandų, visi tai žinote. Kai jis atsilaisvino, norėjau jį matyti krepšinyje ir kad atiduotų savo patirtį. Buvome turbūt tituluočiausias štabas LKL, Artūras turi dešimt žiedų, aš turiu du, bet ir tie pavogti. Toks gyvenimas. Daug kas mus kvestionavo, bet buvome ne iš niekur. Iš pradžių norėjome įrodyti sau, kad galime, bet įrodėme ir kitiems.

– Kas komandoje dėjo didžiausią žingsnį į priekį?

REKLAMA

– Tie, kas dėjo gerą žingsnį, negalėsime jų Jonavoje išlaikyti. Visi jie man tiko, patiko, dirbo ir kentėjo, nors buvo daug diskusijų, kalbėjimų. Manau, kad mūsų su Artūru pasirašymas buvo Carteris. Visi juokėsi, bet jis mums tapo geriausiu gynėju komandoje ir vienu geriausių lygoje, nors pirkome kaip puolimo žaidėjų.

Labai pridėjo Ashtonas, Lukas Kreišmontas, Rutherfordas. Ačiū vadovybei, kad tikėjo ir įvykdė mūsų norą, išsipirkome jį iš Talino, nors reikia nepamiršti, kad mūsų lyderis gavo traumą. Kitas didelis žmogus irgi gavo traumą. Džiugas pagal skaičius, Kirvesas, žiauriai geras vyras, turėjau su juo labai gerą pokalbį. Visi Lietuvoje jį nurašė, jo principas buvo įrodyti, bet jis yra Estijos rinktinės žaidėjas, o estai yra aplošę lietuvius.

Iš kitos pusės, įrodėme patys sau ir kitiems, kad galime. Galiu išskirti, Benas Krikke’as, Matas Repšys, jam buvo pirmas sezonas LKL. Daug dalykų jie neišpildė, bet aš esu laimingas, kad jie niekada nepasidavė.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.


1 komentarai
Naujausi komentarai (1)
Geriausiai ivertinti (1)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys