Vilniaus miesto savivaldybė išdalino premijas reprezentacinėms miesto komandoms.
Tarybos posėdyje meras Valdas Benkunskas paskelbė, kad Vilniaus „Rytas“ už 2025–2026 m. sezono pasiekimus gavo 500 tūkstančių eurų. Tuo tarpu sostinės „Kibirkštis“ sulauks 100 tūkst. eurų.
„Rytas“ laimėjo FIBA Čempionų lygos titulą praėjusį šeštadienį Badalonoje. Tuo tarpu „Kibirkštis“ premijos nusipelnė už titulą Moterų lygoje, laimėtą šalies taurę ir triumfą Baltijos lygoje.
Krepsinis.net primena, kad už pasiekimus Čempionų lygoje ir laimėtą turnyrą „Rytas“ dar gavo 900 tūkstančių eurų premiją iš organizatorių.
Norėdami komentuoti prisijunkite.