07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

Rungtynių pabaiga nepatenkintas A.Urlepas: gal žaidėjai išsigando pergalės? (1)

Sausio 10 d., 21:40
A.Urlepas buvo pasipiktinęs rungtynių pabaiga (Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt)
A.Urlepas buvo pasipiktinęs rungtynių pabaiga (Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt)
Šaltinis: Krepsinis.net

Alytaus „Dzūkijos“ komanda turėjo progą pasidžiaugti retu įvykiu šį sezoną – pergale. Šįkart ji buvo iškovota prieš Klaipėdos „Neptūną“.

Po mačo dzūkų vairininkas Andrejus Urlepas buvo labai nepatenkintas mačo pabaiga, per kurią jo auklėtiniai iššvaistė pranašumą, ir svarstė, kodėl taip nutiko.

„Esame prastoje situacijoje ir kiekviena pergalė mums reiškia labai daug. Taip, esame paskutiniai, bet nenorime likti šioje pozicijoje. Šiuos metus pradėjome daug sėkmingiau nei žaidėme pernai.

Paskutinės mačo minutės buvo labai prastos. Nedarėme to, ką turėjome. Gal žaidėjai išsigando pergalės? Galėtume teisintis tuo, kad prieš kelias dienas žaidėme sunkų mačą ir neatsistatėme.

Mano komanda tikrai gerai rungtyniavo iki paskutinių trijų su puse minutės, kai pirmavome 12 taškų. Gerai, kad Gustas pataikė abi baudas ir laimėjome“, – kalbėjo A.Urlepas.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.


Gairės: lkl, dzūkija, urlepas
1 komentarai
Naujausi komentarai (1)
Geriausiai ivertinti (1)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja