Regionų krepšinio lygos (RKL) A divizione triumfavo Birštono „Milasta“.
Širvintuose vykusiame finale birštoniečiai 89:86 (18:25, 26:22, 18:21, 27:18) palaužė šeimininkus „Širvintos UHB-Group“.
Pirmajame kėlinyje namų komanda atsiplėšė 25:8, tačiau septyniolikos taškų persvaros ilgai neišlaikė.
Po minutės pertraukėlės persigrupavę svečiai ėmėsi tirpdyti deficitą ir beveik nieko varžovams nepaliko dar iki ilgosios pertraukos (44:47).
Finišo tiesiojoje netrūko intrigos, o čempionus nulėmė baudų metimų maratonas, kuriame „Milasta“ išlaikė trapią persvarą.
Šia pergale Birštono klubas iškovojo teisę varžytis Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL).
Abi komandas į priekį vedė aukštesnio lygio kovų ragavę žaidėjai. 21 tašką nugalėtojams pelnė Tadas Rinkūnas (3/6 tritaškių, 5 rez. perd.), 20 – Arnas Tilindė (7/8 dvitaškių, 8 atk. kam.), po 14 – Aidas Kavaliauskas (2/6 tritaškių, 9 rez. perd.) ir Ignas Juškevičius (6/8 dvitaškių, 6 atk. kam., 4 klaidos).
Širvintų komandai 17 taškų sumetė Rokas Jukonis (7/8 dvitaškių, 7 atk. kam., 5 rez. perd., 5 klaidos), po 16 – Darius Tarvydas (0/5 tritaškių, 11 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Ovidijus Varanauskas (3/6 tritaškių, 4 rez. perd.), 12 – Vitalijus Lukša.
Bronzą iškovojo Prienų „Tikodenta“.
Birštonas į antrąjį šalies divizioną grįžta po ilgesnės nei dešimtmečio pertraukos – iki 2013-ųjų ten miestui atstovavo „Jazz-Diremta“, vėliau persikėlusi į Kauną.
Norėdami komentuoti prisijunkite.