07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

Rinktinę paliko du žaidėjai, likę keturiolika dėl vietos dvyliktuke kausis iki pasirengimo pabaigos (85)

Rugpjūčio 11 d., 21:12
Gailius Tomas Lukšys, Fotodiena.lt
Gailius Tomas Lukšys, Fotodiena.lt
Šaltinis: Krepsinis.net

Jonas Kazlauskas pirmadienį po draugiškų rungtynių su Australijos komanda už darbą padėkojo dviems žaidėjams – Antanui Kavaliauskui ir Deividui Gailiui.

Strategas teigė, kad likę keturiolika kandidatų dėl vietos dvyliktuke kausis iki pat pasirengimo pabaigos ir jie keliaus į draugiškus turnyrus Slovėnijoje bei Kroatijoje. Anksčiau treneris teigė, kad dvyliktuką paskelbs po turnyro Kaune.

„Nusprendėme, kad visi likę keturiolika žaidėjų dėl vietos kovos iki pasirengimo pabaigos. Tai lėmė ir įvykis pirmadienio treniruotėje, kai Valančiūnas paliko aikštelę susiėmęs už kojos. Nugabenus į ligoninę paaiškėjo, kad jo trauma nėra rimta. Supratome, kad turime nepasiduoti visų raginimui kaip įmanoma greičiau skelbti dvyliktuką“, – kalbėjo specialistas.

Rinktinėje taip pat neliko Žygimanto Janavičiaus, kuri dėl lūžusio delnikaulio taip ir nesužaidė nė vieno draugiško susitikimo.

REKLAMA

Po šio trenerio sprendimo Pasaulio taurės turnyrui toliau rengsis keturiolika kandidatų: Mantas Kalnietis, Šarūnas Vasiliauskas, Adas Juškevičius, Renaldas Seibutis, Martynas Pocius, Simas Jasaitis, Jonas Mačiulis, Darjušas Lavrinovičius, Kšyštofas Lavrinovičius, Paulius Jankūnas, Mindaugas Kuzminskas, Jonas Valančiūnas, Donatas Motiejūnas ir Artūras Gudaitis.

Kitą susitikimą lietuviai žais šeštadienį Kaune su Graikijos rinktine. 


85 komentarai
Naujausi komentarai (85)
Geriausiai ivertinti (85)
PRO komentarai (33)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja