Graikijos lygos ketvirtfinalyje lemiamą pergalę pasiekė Mindaugo Kuzminsko ir Luko Lekavičiaus atstovaujama Atėnų AEK, kuri namie 102:99 (32:25, 20:21, 24:22, 26:31) nugalėjo Salonikų „Aris“ su Arnoldu Kulboka.
Ketvirtfinalį AEK laimėjo 2:1, o pusfinalyje jos lauks Pirėjo „Olympiacos“.
M.Kuzminskas nežaidė, L.Lekavičius per 21 minutę pelnė 12 taškų (0/1 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud.), atkovojo kamuolį, vieną perėmė, atliko 2 perdavimus, provokavo 4 pražangas, 2 kartus prasižengė ir rinko 13 naudingumo balų.
A.Kulboka per 19 minučių įmetė 11 taškų (0/1 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, 2 kartus klydo, provokavo 2 pražangas, 5 kartus prasižengė ir rinko 10 naudingumo balų.
AEK 16 taškų pridėjo Frankas Bartley, „Aris“ 23 taškus pelnė Elijah Mitrou-Longas (9 atk. kam.).
Norėdami komentuoti prisijunkite.