Madrido „Real“ komanda Eurolygos ketvirtfinalio serijoje su Tel Avivo „Hapoel“ rungtyniaus stebint žiūrovams.
Vietos valdžia patenkino „Real“ prašymą – į areną bus įleidžiami abonementų turėtojai, kurie turės pateikti asmens dokumentus, taip pat pirmos eilės turės būti tuščios, bus sustiprinti apsauga ir neįleidžiami svečių sirgaliai.
„Movistar“ arena talpina 15,5 tūkst. sirgalių, o abonementų turėtojų yra 8 tūkstančiai. Viešoje prekyboje bilietų nebus.
Rungtynės Madride vyks balandžio 29 ir gegužės 1 dienomis.
Norėdami komentuoti prisijunkite.