0

Prieš rungtynes pagerbtas S.Curry vėl vedė į pergalę „Warriors“ (3)

Gruodžio 21 d., 08:33
S.Curry vėl žaidė rezultatyviausiai (Scanpix nuotr.)

Užtikrintai Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) žygiuoja San Francisko „Golden State Warriors“ (25/6) krepšininkai, kurie namuose 113:98 (26:16, 32:30 26:33, 29:19) nugalėjo Sakramento „Kings“ (13/19) komandą.

Prieš rungtynes buvo pasveikintas vyriausiasis komandos treneris Steve’as Kerras, kuris perėmė Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinės vairą, o vėliau buvo pagerbtas ir Stephenas Curry po susitikimo su Niujorko „Knicks“ tapęs daugiausiai tolimų metimų lygos istorijoje pataikiusiu krepšininku.

Snaiperis ir šiose rungtynėse buvo rezultatyviausias „Warriors“ žaidėjas – jis per 36 minutes pelnė 30 taškų (9/15 dvit.,4/12 trit., 0/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, 4 kartus suklydo ir sykį pažeidė taisykles.

Įsimintinas vakaras buvo ir Draymondui Greenui, kuris užfiksavo jau 31 karjeroje trigubą dublį – puolėjas pelnė 16 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Daug dėmesio sulaukė ir vos ketverių metų NBA žvaigždės sūnus, Draymondas jaunesnysis, kuris darbavosi valydamas parketą, padavinėdamas kamuolius bei pertraukos metu dalindamas marškinėlius sirgaliams.

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 30 (4/12 trit.), Damionas Lee 18 (7/8 metimai), Draymondas Greenas 16 (11 atk. kam., 10 rez. per.), Gary Paytonas (6 atk. kam.) ir Otto Porteris po 12, Andre Igoudala 10 (6 rez. per.).

„Kings“: Tyrese’as Haliburtonas 24 (11 rez. per.), Harrisonas Barnesas 19 (4/7 trit.), Buddy Hieldas 18 (6/13 trit.), Chimezie Metu 16 (6 atk. kam.), Tristanas Thompsonas 10 (9 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: geriausių Lietuvos krepšininkų TOP20 – Buzelio potencialas ir galimybės, pelenės istorijos, veteranų likimai, Ulanovo pajėgumas ir kaip kai kurie žaidėjai atrodytų kitose komandose

Gairės: nba, kings, curry, warriors