Žydrūnas Urbonas ir jo treniruojama Bukarešto „Dinamo“ Rumunijos taurėje žengė į ketvirtfinalį.
Lietuvio komandai pavyko panaikinti 10 taškų deficitą, sukauptą po pirmojo mačo, ir laimėti antrąjį namie 101:85 (17:22, 28:12, 24:19, 20:26, 12:6). Tam prireikė pratęsimo.
Laimėjusiems 28 taškus pelnė Nandoras Kuti, 20 – Derrickas Marksas ir Marcusas Lewisas. Pralaimėjusiems 28 taškus rinko Lewisas Sullivanas (14 atk. kam.), 25 – Romanas Pennas.
Norėdami komentuoti prisijunkite.