Atėnų „Panathinaikos“ strategas Erginas Atamanas išgyveno itin permainingą mačą Graikijos pirmenybėse.
Eurolygos klubas 43:22 pirmavo prieš Salonikų PAOK su Tomu Dimša, tačiau rungtynių eigoje viską iššvaistė. Ketvirtajame kėlinyje PAO atsilikinėjo 57:62, bet galiausiai laimėjo 74:69.
Vis dėlto pergalė nenuramino E.Atamano, kuris iškart po mačo tiesioginiame eteryje negailėjo kritikos savo auklėtiniams.
„Esu patenkintas, kad radome būdą panaikinti deficitą, dėkui tam tikriems žaidėjams. Nežinau, ką pasakyti apie kitus. Neminėsiu pavardžių, bet visi viską matėte. Neturėjome Kendricko Nunno ir strigome puolime, lauksime jo sugrįžimo. Turime problemų, nes tik Sloukas liko kūrėju.
Negaliu rasti sprendimų, tai reikia išsiaiškinti žaidėjams. Yra žaidėjų, kurie mums nieko neduoda. Jie turi prisidėti prie komandos darbų. Jei ne, kiti mirs žaisdami virš 30 minučių“, – užsiplieskė strategas.
Po rungtynių vykusioje spaudos konferencijoje E.Atamanas tono nesušvelnino.
„Neturėjome indėlio iš kai kurių žaidėjų ir sistema nuo to kentėjo. Žaidėme be trijų žaidėjų, Nunno, Mitoglou ir Rogkavopoulos, bet turėjome problemų su žaidėjais, kurie kilo nuo suolo, kenkė sistemai ir rizikavo pralaimėti rungtynes“, – tikino specialistas.
Prieš dvigubą Eurolygos savaitę „Panathinaikos“ mačui registravo tik dešimt žaidėjų. Starto penkete pasirodė Cedi Osmanas, Richaunas Holmesas, Jerami Grantas, Vasilis Toliopoulos ir Juancho Hernangomezas, nuo suolo pakilo Kostas Sloukas, Panagiotis Kalaitzakis, 20-metis Alexandros Samodurovas bei po 9 minutes sužaidę T.J.Shortsas ir Omeras Yurtsevenas.
Graikijos pirmenybėse ribojamas registruojamų legionierių kiekis, „Panathinaikos“ už šios ribos paliko Marių Grigonį.
Salonikų klubui 12 taškų pelnė Tomas Dimša, pridėjęs 4 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.
„Panathinaikos“ per 14 turų Graikijoje išlieka suklupę vos kartą, o Eurolygoje su 13 pergalių ir 9 pralaimėjimais užima aštuntąją vietą.
Norėdami komentuoti prisijunkite.