07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

Po LKL padidinamuoju stiklu atsidūrusiame „Nevėžyje“ vėl keičiasi vadovybė (3)

Balandžio 4 d., 20:34
A.Ercius pasitraukė iš klubo (Fotodiena.lt)
A.Ercius pasitraukė iš klubo (Fotodiena.lt)
Gabrielė Miknevičiūtė

Kėdainių „Nevėžio“ komandos vadovybėje – ir vėl permainų nuotaikos. Iš klubo direktoriaus posto pasitraukė Algimantas Ercius.

Prieš tai ilgus metus Klaipėdos „Neptūne“ dirbęs A.Ercius į Kėdainius atvyko iškart po Naujųjų metų. „Nevėžyje“ praleidęs vos kelis mėnesius praėjusią savaitę jis nusprendė pasitraukti. Apie tai patvirtino pats klaipėdietis.

Krepsinis.net žiniomis, tokį sprendimą lėmė tai, kad atvykęs į Kėdainius A.Ercius negavo norėtų galimybių įgyvendinti permainas.

Apie permainas ir žmogų, kuris pakeis A.Ercių, klubas kol kas nepaskelbė, tačiau manoma, kad į direktorės postą grįžti gali Ingrida Marijošienė, kuri „Nevėžyje“ dirbo ir pastaruoju metu.

Beje, „Nevėžio“ komanda jau kurį laiką yra po padidinamuoju LKL stiklu. Pasak Krepsinis.net šaltinių, kelis mėnesius klubas yra stebimas, mat jau kurį laiką buvo viešai diskutuojama apie klubo taktiką finansinių operacijų vykdymui pasitelkti įsteigtą labdaros fondą.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.


Gairės: lkl, nevėžis, ercius
3 komentarai
Naujausi komentarai (3)
Geriausiai ivertinti (3)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys