Prancūzijos lygos titulą ginanti Paryžiaus „Paris“ žengė į turnyro pusfinalį.
Šalies sostinės komanda lemiamame ketvirtfinalio serijos mače namie 89:75 (26:19, 28:22, 16:16, 19:18) įveikė Strasbūro SIG ir laimėjo 2:1.
Pusfinalyje „Paris“ susitiks su Vilberbano ASVEL ir Šolė „Cholet“ poros laimėtoja.
Nugalėtojams Nadiras Hifi pelnė 26 taškus, Justinas Robinsonas – 13, Lamaras Stevensas – 11.
Svečių neišgelbėjo po 25 taškus įmetę Mike'as Davisas ir Marcusas Keene'as.
Norėdami komentuoti prisijunkite.