07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

„Panathinaikos“ ir „Olympiacos“ sulaukė griežtų sankcijų (9)

Vasario 16 d., 14:00
“Panathinaikos“ fanai
“Panathinaikos“ fanai
Šaltinis: Krepsinis.net

Graikijos krepšinio federacija nubaudė Atėnų „Panathinaikos“ ir Pirėjo „Olympiacos“ komandas už sumaištį šalies taurės turnyro finale, kuriame siautėjo abiejų komandų gerbėjai.

Abu Graikijos grandai keturias šalies čempionato namų rungtynes turės žaisti be sirgalių. Be to, „Olympiacos“ skirta 15,4, „Panathinaikos“ – 16,3 tūkst. eurų bauda.

Po tokio nuosprendžio „Panathinaikos“ pateikė apeliaciją. Atėnų klubas skundžiasi, kad pažeidimų iš „Olympiacos“ pusės buvo kur kas daugiau, o sankcijos komandoms – tokios pat.

Primename, kad Graikijos taurės finale dar prieš rungtynes buvo išvaryti abiejų ekipų aistruoliai. Gerbėjai tiesiog siautėjo: mėtė į aikštę daiktus, susirėmė su policija. Ne gana to, sirgalių mesti daiktai sužeidė žaidėjus Kyle‘ą Hinesą ir Michaelį Bramosą. K.Hinesą kliudė mestas deglas, M.Bramosą – didelis akmuo. 

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.

9 komentarai
Naujausi komentarai (9)
Geriausiai ivertinti (9)
PRO komentarai (6)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja