07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

Paaiškėjo, kokią sumą pinigų iš Eurolygos gavo „Žalgiris“ (11)

Gegužės 27 d., 14:01
Komandai atiteko pusė milijono eurų (Matas Baranauskas, Fotodiena.lt)
Komandai atiteko pusė milijono eurų (Matas Baranauskas, Fotodiena.lt)
Šaltinis: Krepsinis.net

Pasibaigus sezonui Eurolyga išmokėjo premijas klubams, tarp kurių yra ir Kauno „Žalgiris“. Pasak lygos vadovo Jordi Bertomeu, šiemet komandoms išdalinta maždaug dvigubai daugiau pinigų nei pernai.

Premijų dydis priklausė nuo komandos sportinių pasiekimų ir televizijos transliacijų.

„Žalgirio“ komandai, kuri nepateko į lygos atkrintamąsias, atiteko 560 tūkst. eurų. Tuo tarpu čempionė Stambulo „Fenerbahce“ susižėrė 1,93 mln. eurų.

 

Visų komandų premijos:

Stambulo „Fenerbahce“ – 1,93 mln. eurų

Pirėjo „Olympiacos“ – 1,47 mln. eurų

Maskvos CSKA – 1,39 mln. eurų

Madrido „Real“ – 1,33 mln. eurų

Stambulo „Anadolu Efes“ – 820 tūkst. eurų

Atėnų „Panathinaikos“ – 760 tūkst. eurų

Stambulo „Daruššafaka“ – 710 tūkst. eurų.

Vitorijos „Baskonia“ – 680 tūkst. eurų

Belgrado „Crvena Zvezda“ – 640 tūkst. eurų.

Kauno „Žalgiris“ – 560 tūkst. eurų

Barselonos „Barcelona Lassa“ – 480 tūkst. eurų

Stambulo „Galatasaray“ – 440 tūkst. eurų

Bambergo „Brose Bamberg“ – 400 tūkst. eurų

Tel Avivo „Maccabi“ – 400 tūkst. eurų

Kazanės „Unics“ – 320 tūkst. eurų

Milano „Emporio Armani“ – 320 tūkst. eurų

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.


11 komentarai
Naujausi komentarai (11)
Geriausiai ivertinti (11)
PRO komentarai (5)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja