Vilerbano ASVEL ir Monako „AS Monaco“ klubai rengiasi kitam sezonui Eurolygoje.
ASVEL pučia raumenis ir gerokai didina savo išlaidas. Prancūzijos lygos prezidentas Philippe‘as Ausseur atskleidė, kad Vilerbano klubas rengiasi surinkto 40 milijonų eurų biudžetą.
Lygos vadovas pridėjo, kad „AS Monaco“ išgyveno sunkų laikotarpį, bet situacija gerėjanti ir klubą turėti perimti nauji savininkai, kurie nori turėti bent jau 30 mln. eurų biudžetą, kuris gali padidėti ir iki 40-ies.
„Tokie klubų biudžetų augimai yra labai gerai mūsų lygai, nes gali atvykti labai geri žaidėjai ir nesvarbu, ar jie bus prancūzai, ar užsieniečiai. Tai yra kažkas tokio, dėl ko reikia džiaugtis. Galime tik džiaugtis, kad „AS Monaco“ pavyks iš naujo pradėti projektą, o daugiau detalių sužinosime vėliau“, – pridėjo Ph.Ausseur
Norėdami komentuoti prisijunkite.