Kauno „Žalgirio“ komanda iš dalyvavimo Eurolygoje šiame sezone susižers solidžią piniginę premiją.
Remiantis dar pernai spalį skelbtais SDNA.gr skaičiais, kauniečiai savo sąskaitoje turės 1,2 mln. eurų, kadangi galutinė „Žalgirio“ vieta turnyro lentelėje yra penkta.
Jei Valensijos „Valencia“ būtų pralaimėjusi prieš Atėnų „Panathinaikos“, žalgiriečiai būtų likę šešti ir susižertų 1,05 mln. eurų.
Patekimas į finalo ketvertą iškart garantuoja komandoms bent 1,5 mln. eurų. Trečioji vieta atneš 1,8 mln. eurų, antroji – 2,1 mln., o čempionų titulas – 2,4 mln. eurų.
Norėdami komentuoti prisijunkite.