07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

P.Motiejūnas tapo „Žalgirio“ generaliniu direktoriumi (60)

Kovo 20 d., 11:30
P.Motiejūnas vėl vadovaus „Žalgiriui“ (Fotodiena.lt.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Kauno „Žalgirio“ ekipos naujuoju generaliniu direktoriumi oficialiai tapo visiems puikiai pažįstamas Paulius Motiejūnas, kuris pakeis iki šiol dirbusį Arnoldą Masalskį.

„Matau, kad dabar situacija iš tiesų yra bloga. Užsiimsiu sutartimis su žaidėjais, treneriais ir jų atlyginimais. Šiuo metu matau tris galimus situacijos sprendimo būdus: rasti investuotoją, bankrotas ir klubo uždarymas arba sezono pabaigimas su esame sudėtimi. Noriu, kad visi atgautų savo uždirbtus pinigus. Noriu išgelbėti klubą. Mėnesio atlyginimams reikia apie 2 milijonų litų“, – pasakojo P.Motiejūnas.

P.Motiejūnas „Žalgiryje“ darbavosi nuo 2008 metų spalio 14 dienos iki 2011 metų lapkričio vidurio. Palikęs Lietuvos čempionus jis persikėlė į Lietuvos krepšinio federaciją (LKF), kur užėmė vykdančiojo direktoriaus pareigas. Šiame amplua naujasis Lietuvos čempionų direktorius žada pasilikti mažiausiai iki vasaros. 

REKLAMA

Išvykus P.Motiejūnui „Žalgirio“ direktoriai keitėsi itin dažnai. Šias pareigas ėjo Jonas Stadalninkas, Vitalijus Vasiliauskas ir jau minėtas A.Masalskis.  

Vietoj buvusių valdybos narių (Vladimiro Romanovo, Ritos Matūzienės ir Sergejaus Fedotovo) į valdybą išrinktas P.Motiejūnas, kuris tapo naujuoju valdybos pirmininku. Valdyboje taip pat bus Auksė Zakrienė, Donaldas Urniežius, Angelė Dementavičiūtė ir Martynas Ugianskis.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.

60 komentarai
Naujausi komentarai (60)
Geriausiai ivertinti (60)
PRO komentarai (28)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja