Atėnų „Panathinaikos“ puoselėjo viltis žaisti Eurolygos finalo ketverte, kuris buvo rengiamas jų namų arenoje, tačiau neįveikė ketvirtfinalio etapo.
Vis dėlto OAKA arenoje šventė įvyko – trofėjų joje iškėlė gausios gerbėjų armijos palaikomas Pirėjo „Olympiacos“.
Ολοκληρώθηκε η διαδικασία απολύμανσης και βιολογικού καθαρισμού στους χώρους και τις κερκίδες του T-Center ώστε να είναι έτοιμες να υποδεχθούν ξανά τους φίλους του Παναθηναϊκού AKTOR.#paobcaktor pic.twitter.com/6LLO4DlcGw
— Panathinaikos BC (@Paobcgr) May 27, 2026
Po raudonųjų šventės „Panathinaikos“ jautė pareigą iš pagrindų iškuopti areną.
„Tribūnose atlikta dezinfekcija ir biologinis valymas, kad jos vėl būtų pasirengusios priimti „Panathinaikos“ gerbėjus“, – su nuotraukomis skelbė oficiali „Panathinaikos“ socialinių tinklų paskyra.
Graikų grandai šį sezoną dar gali susigrumti šalies pirmenybių finale – ketvirtadienį „Panathinaikos“ pradės pusfinalio seriją prieš Salonikų PAOK, „Olympiacos“ sutiks Atėnų AEK.
Norėdami komentuoti prisijunkite.