Kauno rajono „Omega-Tauras“ ekipa paskelbė, kad skiriasi klubo ir trenerio Giedriaus Kurtinaičio keliai.
Jis šiame klube dirbo 5 metus.
„Dėkojame už darbą, energiją ir viską, ką atidavėte šiai komandai. Tai buvo svarbi mūsų istorijos dalis. Atėjo laikas naujam etapui – tiek komandai, tiek treneriui“, – rašo komanda.
Šį sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) G.Kurtinaitis su komanda liko 13-tas.
Norėdami komentuoti prisijunkite.