07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

NKL čempionai laimėjo turnyrą Estijoje

Rugsėjo 16 d., 18:14
A.Udras buvo vienas rezultatyviausių savo komandoje
A.Udras buvo vienas rezultatyviausių savo komandoje
Šaltinis: Sūduva

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ triumfavo Estijoje vykusiame „Valga cup“ turnyre. Marijampolės krepšininkai finalinėse rungtynėse 84:73 (25:20, 18:12, 19:18, 22:23) susitvarkė su turnyro šeimininkais „Valga“ krepšininkais.

Marijampolės komandą į priekį šiose rungtynėse vedė Rokas Stankevičius.

„Sūduvos-Mantingos“ puolėjas aikštelėje praleido 34 minutes, per kurias pelnė 24 taškus (10/14 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus.

Dar vienas sėkmingas rungtynes sužaidė ir aukštaūgis Antanas Udras, kuris per 29 minutes pelnė 16 taškų (4/5 dvit., 0/3 trit., 8/12 baud. met.) bei atkovojo 6 kamuolius.

Marijampoliečiams tai buvo jau trečiasis ikisezoninis jėgų patikrinimas. Prieš tai Ryčio Vaišvilos auklėtiniai nukovė Kauno KTU ir Valmieros klubus.

REKLAMA

Artimiausiuose marijampoliečių planuose – kito savaitgalio draugiškas turnyras Šakiuose. Ten dalyvaus „Palangos“, „Žalgirio“ dublerių ir „Vyčio“ ekipos.

„Sūduva-Mantinga“: Rokas Stankevičius 24, Antanas Udras 16, Andrius Aleksandrovas ir Žygimantas Šimonis, Ignas Labutis 8.

„Valga“: Edgaras Lasenbergas 22, Ernestas Bružas 15.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.


Gairės: sūduva, estija, valga
komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys