Japonijos čempionate pergalę iškovojo Dainiaus Adomaičio treniruojama Tokijo „Alvark“ (12/10) ekipa.
Lietuvio auklėtiniai išvykoje 92:82 (24:16, 22:26, 18:21, 28:19) nugalėjo Kanagavos „Brave Thunders“ (4/17) krepšininkus.
Tai antroji „Alvark“ pergalė iš eilės, o iki tol Tokijo komanda išgyveno 4 pralaimėjimų seriją.
Tokijo komandai Shuto Ando įmetė 25 taškus (6/10 trit.), Sebastianas Saizas surinko 21 (9 atk. kam.), Sota Okura pridėjo 15 (5 rez. per.), Marcusas Fosteris – 13 (6/14 metimai).
Pralaimėjusiems Ryusei Shinoyama įmetė 19 taškų (8 rez. per.), Emanuelis Terry surinko 18 (8 atk. kam.), Shota Tsuyama – 16 (4/10 trit.).
Norėdami komentuoti prisijunkite.