Klaipėdos „Neptūno“ komanda patyrė pirmą nesėkmę Lietuvos krepšinio lygos (LKL), kurią remia „Betsson“, pusfinalyje, kur nusileido Utenos „Juventus“.
Treneris Gediminas Petrauskas bedė pirštu ne tik į pataikymą, bet ir praleistus 96 varžovų taškus.
„Mūsų emocija, energija, pirmą pusę buvome ar pasimetę, ar dar kas čia buvo. Labai prasta pirma pusė, mūsų pataikymas neprisideda, bet esu labiau linkęs žiūrėti į gynybą, kas logiška, kai duodi tiek greitų atakų, kai nepataikai metimų. Tik turime prisitaikyti: jei nepataikai, greičiau grįžti į gynybą. Visos gynybos, kurias bandėme, neveikė“, – sakė G.Petrauskas.
Antrosios rungtynės penktadienį laukia Utenoje.
„Priimame tai kaip skaudų pralaimėjimą, nes žaidžiame namie prie nuostabių sirgalių, vėl neleidžiame sau pasinaudoti jais ir užsikurti, nes patys aikštelėje esame pasyvūs. Tai labai didelė problema. Pirmiausiai reikia atsistatyti psichologiškai, o rytoj paruošti geresnį rungtynių planą“, – pridėjo jis.
Laimonas Eglinskas pasidžiaugė suveikusiu rungtynių planu.
„Tikrai neblogai laikėmės plano, momentais jį koregavome, žaidėjai sureaguodavo teisingai. Iš klausymas manęs rungtynių metu ir plano parengimas neblogai veikė. Tai leido laimėti.
Dar prieš ateinant į atkrintamąsias turėjome tą energiją, pagrindinis aspektas yra ne tiek ji, kiek fiziškumas. Ir nedegti, neforsuoti. Norime žaisti intensyviai, bet nenorime perskubėti. Šią kontrolę bandome atrasti. Ypač su tokiais varžovais.
Džiugina ne tik greitas puolimas, bet ir laimėta kova dėl kamuolių, kai apsigini, gali ir bėgti. Mūsų užduotis buvo neleisti „Neptūnui“ įsimėtyti, bet negalime tikėtis, kad jie visada mes tokiais prastais procentais“, – sakė uteniškių strategas.
Norėdami komentuoti prisijunkite.