Vizitas į Izraelį tapo sunkus tiek Erginui Atamanui, tiek visai Atėnų „Panathinaikos“ ekipai.
Strategas buvo iškoneveiktas žydų sirgalių jau prieš susitikimą, tirados tęsėsi ir rungtynių metu. Galiausiai mačas pasibaigė Tel Avivo „Maccabi“ pergale 75:71.
Po susitikimo E.Atamanas pasiuntė žinutę Eurolygai.
„Rodėme gerą gynybą ir turėjome daug progų laimėti rungtynes, bet paskutiniame kėlinyje prametėme 9 tritaškius, pataikėmė vieną, tokia krepšinio dalis.
Mes lyginame NBA su Eurolyga, nuolat sakome, kad Eurolyga – geriausias turnyras pasaulyje. Bet tai ne krepšinis. Jei ateini į areną atlikti savo darbo, o tavęs laukia 10 tūkst. žmonių, kurie nuolat tave įžeidinėja, o niekas nereaguoja, tai yra Eurolygos problema.
Prieš porą metų OAKA arenoje kažkas, nežinau kas, rūbinėje man pasakė: nevyk į Izraelį. Aš čia. Man nerūpi. Tik Eurolyga turi kažką daryti, jei lyginasi su NBA“, – sakė PAO strategas.
Norėdami komentuoti prisijunkite.