Rumunijos pirmenybėse košmarišką sezoną kiek palengvino Martynas Arlauskas.
Lietuvio atstovaujami Galačio CSM namie 88:82 (24:23, 21:17, 21:22, 22:20) nugalėjo Timišoaros SCM.
Dėl devintos vietos kovojančių komandų ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių CSM atsilieka 1:2.
Vis dėlto ši pergalė Galačio klubui buvo itin ilgai laukta – iki šiol pralaimėti visi sezono mačai. CSM be pergalių baigė reguliarųjį sezoną (0/28), iškrito pirmajame Rumunijos taurės etape ir tik paskutinę balandžio dieną atidarė pergalių sąskaitą.
M.Arlauskas pasirodė starto penkete ir per 28 minutes surinko 11 taškų (5/7 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 1/2 baudų metimų), 4 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas, 4 pražangas ir 10 naudingumo balų.
22 taškus prie pergalės pridėjo Tedrickas Wilcoxas (3/6 tritaškių), 18 – Mihailo Jovičičius (6/16 metimų, 8 atk. kam.), 12 – Robertas Stanas (7 atk. kam.), 11 – Iannis Paduraru.
Svečiams 24 taškus sumetė Bogičas Vujoševičius (2/7 tritaškių), 22 – Richardas Thomasas (7/11 dvitaškių, 4 rez. perd.), 12 – Adamas Mirkovičius (4 rez. perd.).
Serija gegužės 2-ąją tęsis dar vienu maču Galacyje.
Norėdami komentuoti prisijunkite.