07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

NBA komisaras Lietuvą pateikė kaip pavyzdį kinams (11)

Birželio 2 d., 13:32
J.Valančiūnas ir M.Kuzminskas yra du iš keturių lietuvių NBA (Fotodiena.lt)
J.Valančiūnas ir M.Kuzminskas yra du iš keturių lietuvių NBA (Fotodiena.lt)
Šaltinis: Krepsinis.net

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) komisaras Adamas Silveris nusivylė, kad daugiausiai gyventojų pasaulyje turinti Kinija neturi nė vieno atstovo šioje lygoje.

Maža to, amerikietis kaip pavyzdį kinams pateikė Lietuvą, Serbiją ir Latviją, kurios turi savo atstovus stipriausioje pasaulio lygoje – NBA žaidžia net keturi mūsiškiai – Jonas Valančiūnas, Donatas Motiejūnas, Domantas Sabonis ir Mindaugas Kuzminskas.

„Pažiūrėkite į tokias šalis kaip Lietuva, Latvija ar Serbija. Jos turi po mažiau nei 10 milijonų gyventojų, bet šių valstybių krepšininkai rungtyniauja NBA. Kaip gali būti, kad Kinijoje yra 1,3 milijardo gyventojų, ten krepšinis populiarus, bet NBA nėra nė vieno kino?“, – retoriškai klausė A.Silveris.

Šiame sezone NBA rungtyniavo du latviai ir trys serbai. Pasirengimo cikle Los Andželo „Lakers“ aprangą vilkėjo Yi Jianlianis, bet prieš sezoną buvo atleistas.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.


Gairės: nba, lietuva, kinija, silveris
11 komentarai
Naujausi komentarai (11)
Geriausiai ivertinti (11)
PRO komentarai (8)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti