Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) komisaras Adamas Silveris papasakojo apie planuojamą įdiegti naujovę.
Norima įdiegti sistemą, kuri automatiškai užfiksuotų, kada kamuolys palieka aikštelę ir kas paskutinis jį lietė. Panaši sistema „Erelio akis“ naudojama tenise ir beisbolo lygoje.
„Mes judame link sistemos, kad dalis sprendimų taptų automatiniais. Sprendimas bus priimtas iškart ir automatiškai. Tiesiog reikės žaisti toliau“, – sakė A.Silveris.
A.Silveris pridūrė, kad tokio paprasto sprendimo priėmimas paliekamas dirbtiniam intelektui leis teisėjams susikoncentruoti į sprendimus, kurie susiję su neleistinu kontaktu ir pražangomis.
Norėdami komentuoti prisijunkite.