Graikijos taurės ketvirtfinalis tarp lietuviškų klubų – be tautiečių pasirodymų ir be intrigos.
Atėnų „Panathinaikos“ Kretoje 101:71 (31:20, 26:12, 25:15, 19:24) sutriuškino Salonikų PAOK.
Eurolygos klubas dar iki ilgosios pertraukos atsiplėšė 57:32, o 30 taškų pranašumu laimėjo net ir nusileidę varžovams ketvirtajame kėlinyje.
PAOK atstovaujantis Tomas Dimša praėjusiame mače pajautė skausmus, tad šiame mače buvo paliktas už šešių legionierių limito. Toks pat likimas PAO stovykloje ištiko Marių Grigonį.
Atėnų ekipoje sklandžiai debiutavo Nigelas Hayesas-Davisas – 16 minučių, 16 taškų (3/5 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 1/2 baudų metimų), atkovotas ir 2 perimti kamuoliai, 2 klaidos, 3 pražangos bei 10 naudingumo balų.
Nugalėtojams 21 tašką sumetė Richaunas Holmesas (8/9 dvitaškių), 14 – Kendrickas Nunnas (6 rez. perd., 4 klaidos), po 10 – Cedi Osmanas ir Konstantinos Mitoglou.
Salonikų ekipai 16 taškų pelnė Tyree Breeinas (5/6 dvitaškių), 14 – Timmy Allenas (7/8 dvitaškių), 10 – Nikos Chougkazas (4 atk. kam.), 9 – Patrickas Beverley (3/8 tritaškių, 4 rez. perd.).
Pusfinalyje „Panathinaikos“ susitiks su Salonikų „Iraklis“, kitą porą sudaro Atėnų „Maroussi“ ir Pirėjo „Olympiacos“.
Norėdami komentuoti prisijunkite.