07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

N.Batumas paliko ASVEL klubą (8)

Gruodžio 24 d., 17:03
N.Batumas paliko ASVEL klubą (Scanpix nuotr.)
N.Batumas paliko ASVEL klubą (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Vilerbano ASVEL klubą paliko Nicolasas Batumas.

Septynerius metus prancūzas buvo ASVEL akcininku ir krepšinio operacijų direktoriumi. Įdomu tai, kad krepšininkas savo noru paliko ASVEL dar šių metų vasarą, bet apie tai buvo pranešta tik prieš kelias dienas.

N.Batumas nutarė trauktis, nes klubo prezidentas Tony Parkeris nutarė bendradarbiauti su „Smart Good Things“ ir „Fedcom“ įmonėmis. Mažieji akcininkai tam pasipriešino, bet T.Parkerio nuomonės nepakeitė, todėl N.Batumas nutarė trauktis.

36-erių N.Batumas dar tęsia karjerą – šiame sezone gina Los Andželo „Clippers“ garbę.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.


Gairės: batumas
8 komentarai
Naujausi komentarai (8)
Geriausiai ivertinti (8)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja