Atėnų AEK komanda tapo Vilniaus „Ryto“ varžove FIBA Čempionų lygos finalo susitikime.
Pusfinalyje aikštelėje nepasirodęs Mindaugas Kuzminskas vis dar turi viltį, kad Draganas Šakota jį išleis ant parketo.
„Aš vis dar tikiuosi žaisti. Niekada nežinai, kas gali nutikti rungtynėse. Tiek mano pozicijoje, tiek visi žaidėjai gerai rungtyniauja. Aš nuoširdžiai palaikau. Visada lengviau nežaisti laiminčioje komandoje nei rungtyniauti pralaiminčioje. Man šis finalas yra vyšnia ant torto. Nežinau savo karjeros ateities, bet ji artėja į pabaigą“, – sakė puolėjas.
Nepaisant to, kad M.Kuzminskas nežaidžia, jis išlieka pozityvus ir palaiko komandos draugus: „Su patirtimi ateina tokie dalykai. Būtų 25 metai, LKL mačas, treneris Trifunovičius ir aš nežaisčiau, galbūt taip nesielgčiau. Su patirtimi supranti, kad toks finalo ketvertas paskutinis. Nuo to tik geriau mano ekipai.“
Vilnietis neslėpė, kad norėjo finale susidurti su „Rytu“: „Jeigu žaisti finale, tai būtent prieš „Rytą“ ir norėjau. Nuo to Lietuvos krepšiniui tik geriau. Labai smagu, kad taip pavyko.“
Pasak M.Kuzminsko, tiek „Rytas“, tiek AEK nebuvo pusfinalių favoritai, bet sugebėjo laimėti.
„Nenustebino „Ryto“ pergalė. Tiek „Unicaja“, tiek „La Laguna“ buvo favoritės, bet jos pralaimėjo. Serijose galbūt būtų kitaip ir sunkiau būtų įrodyti pranašumą. Labai gražu, kiek sirgalių susirinko tiek mūsų, tiek „Ryto“. Vien dėl to labai smagu dėl šių ekipų“, – kalbėjo jis.
Pernai AEK nepavyko nugalėti „Unicaja“ ekipos pusfinalyje, o šįkart tai padarė. Tiesa, M.Kuzminskas mano, kad ne jo ekipa padarė žingsnį į priekį, o oponentai atrodo susilpnėję.
„Nemanau, kad mes kažkuo geresni. Manau, kad „Unicaja“ prastesnė. Pernai žiūrint atrodė, kad neturi silpnų vietų. Paliko nemažai žaidėjų, pasikeitė atmosferą ir žaidžia banguojančiai. Šiandien atrodė, kad ta banga yra nusileidusi.
Tarpusavyje kalbame, kad kartais nesuprantame, kaip laimime. Nei penketukas keičiasi, nei derinių yra naujų. Tiesiog yra didelis pasitikėjimas iš trenerio, gana maža rotacija. Neturime per daug rungtynių ir kelionių, o tai pasiteisina“, – pasakojo M.Kuzminskas.
M.Kuzminsko brolis Saulius taip pat yra atvykęs į Badaloną. AEK puolėjas teigė, kad Saulius ateis į areną su Lietuvos marškinėliais.
Ar, žinodamas AEK sirgalius, M.Kuzminskas nebijo aistruolių tarpusavio susidūrimo?
„Bijau, reikia būti protingiems ir sąmoningiems. Nereikia tiesiog pradėti tų dalykų“, – įspėjo jis.
Šeštadienį finalas prasidės 21.00 val.
Norėdami komentuoti prisijunkite.