Pirmasis Kauno „Žalgirio“ sistemos auklėtinio Igno Sargiūno blynas užsienyje prisvilo – menkai žaidęs lietuvis nusprendė palikti Džordžijos universitetą.
Šią vasarą išmėginti Nacionalinę koledžo atletų asociaciją (NCAA) nusprendęs gynėjas liko nusivylęs – Džordžijos „Bulldogs“ rotacijoje vietos pirmakursiui neatsirado. Dabar jis rinksis naują mokymo įstaigą už Atlanto.
Tiesa, dėl tokio sprendimo jo laukia sunki dalia – pagal NCAA taisykles jis turės praleisti vieną sezoną be krepšinio.
Ignas Sargiunas is transferring from Georgia, a source told ESPN. Lithuanian national team combo guard will sit one, play three.
— Jonathan Givony (@DraftExpress) March 26, 2019
Karjerą nepraleisdamas sezono jis galėtų tęsti Europoje, bet „Draftexpress“ žurnalisto Jonathano Givony teigimu, asmeniniu sprendimu jis lieka už Atlanto.
20 metų 194 cm ūgio gynėjas šį sezoną per vos 6 minutes rinko 1,8 taško (29 procentai tritaškių), 0,5 atkovoto kamuolio ir 0,5 rezultatyvaus perdavimo.
Nuviliantis šis sezonas buvo ir visam Džordžijos universitetui, kuris „Southeastern“ konferencijoje aplenkė vos vieną varžovą ir liko toli nuo „Kovo beprotybės“.
Norėdami komentuoti prisijunkite.