Džakartoje finišavo 3x3 „Challenger“ serijos turnyras, kuriame medalių nepasiekė Lietuvos atstovai.
Indonezijos sostinėje varžėsi Marijampolės „Mantinga“, kuriai atstovavo Gintautas Matulis, Tautvydas Kliučinykas, Žygimantas Šimonis ir Vytautas Šulskis.
C grupės starte marijampoliečiai 18:21 nusileido Čongmingo ekipai, atsitiesė 21:19 įveikdami Taipėjaus „WanBao“ ir į atkrintamąsias žengė kaip antroji grupės ekipa.
Ketvirtfinalyje „Mantinga“ sutiko abu grupės mačus užtikrintai laimėjusią Majamio komandą, kuriai nusileido 16:21.
Galutinėje rikiuotėje septintąją vietą užėmę marijampoliečiai liko be piniginio prizo.
Rezultatyviausiu turnyro lietuviu tapo 23 taškus surinkęs V.Šulskis, 15 pridėjo G.Matulis, 10 – Ž.Šimonis, 7 – T.Kliučinykas.
Produktyviausiu puolimo žaidėju tapo 39 taškus surinkęs Michaelas Efevberha, nuvedęs iki titulo Lugano ekipą. Triumfavę šveicarai susižėrė 20 tūkstančių Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) dolerių prizą ir kelialapį į Pasaulio taurės turą jų gimtinės mieste Lozanoje.
Norėdami komentuoti prisijunkite.