07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

Marijampolės ekipa Prancūzijoje nužygiavo iki pusfinalio

liepos 12 d., 22:11
T.Kliučinykas ir Ž.Šimonis nužygiavo iki ketvirtosios vietos (FIBA nuotr.)
T.Kliučinykas ir Ž.Šimonis nužygiavo iki ketvirtosios vietos (FIBA nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Orleane įvyko 3x3 „Challenger“ serijos turnyras, kuriame pusfinalį pasiekė Marijampolės „Mantinga“.

Suvalkijos ekipai šiame turnyre atstovavo Tautvydas Kliučinykas, Gintautas Matulis, Žygimantas Šimonis ir Vytautas Šulskis, turėję septintąjį reitingą.

B grupėje lietuviai 17:21 nusileido Tulūzos komandai, tačiau 21:10 sutriuškino Seefo ekipą ir į ketvirtfinalį žengė kaip antra grupės komanda.

Ketvirtfinalyje „Mantinga“ po pratęsimo palaužė iki tol neklupusią Karolinos komandą iš Puerto Riko – 21:19. Vis dėlto pusfinalyje 15:22 neprilygta trečiąjį reitingą turėjusiai Vienos ekipai.

Galutinėje rikiuotėje marijampoliečiai liko ketvirti.

29 taškus Suvalkijos ekipai pelnė T.Kliučinykas, 23 – G.Matulis, 15 – V.Šulskis, 7 – Ž.Šimonis.

Šiame turnyre triumfavo Tulūzos ekipa, pelniusi vietą Pasaulio taurės etape Šendžene.

 

 


komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
ILGOJI PERTRAUKA