Orleane įvyko 3x3 „Challenger“ serijos turnyras, kuriame pusfinalį pasiekė Marijampolės „Mantinga“.
Suvalkijos ekipai šiame turnyre atstovavo Tautvydas Kliučinykas, Gintautas Matulis, Žygimantas Šimonis ir Vytautas Šulskis, turėję septintąjį reitingą.
B grupėje lietuviai 17:21 nusileido Tulūzos komandai, tačiau 21:10 sutriuškino Seefo ekipą ir į ketvirtfinalį žengė kaip antra grupės komanda.
Ketvirtfinalyje „Mantinga“ po pratęsimo palaužė iki tol neklupusią Karolinos komandą iš Puerto Riko – 21:19. Vis dėlto pusfinalyje 15:22 neprilygta trečiąjį reitingą turėjusiai Vienos ekipai.
🇱🇹 Marijampole beats 🇵🇷 Carolina in overtime and advances to the Semi-Finals! 🔥#3x3CH #3x3CHOrleans pic.twitter.com/HJ68pNil8z
REKLAMA— 3x3 Basketball | FIBA3x3 (@FIBA3x3) July 12, 2025
Galutinėje rikiuotėje marijampoliečiai liko ketvirti.
29 taškus Suvalkijos ekipai pelnė T.Kliučinykas, 23 – G.Matulis, 15 – V.Šulskis, 7 – Ž.Šimonis.
Šiame turnyre triumfavo Tulūzos ekipa, pelniusi vietą Pasaulio taurės etape Šendžene.
Norėdami komentuoti prisijunkite.