07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

Marijampolę palikęs 20-metis rado kitą NKL komandą (1)

Sausio 29 d., 13:44
A.Navickas rado naują ekipą
A.Navickas rado naują ekipą
Šaltinis: NKL

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ atsisveikino su puolėju Augustu Navicku, kuris prisijungė prie Kauno rajono „Omegos-Tauro-LSU“.

20-metis 203 cm ūgio krepšininkas prie Marijampolės ekipos prisijungė prieš 2025–2026 m. „URBO-NKL“ sezoną, o pirmoje sezono pusėje 2 mėnesius negalėjo rungtyniauti dėl traumos.

Iš viso kaunietis „Sūduvoje-Mantingoje“ sužaidė 12 mačų. Aikštėje puolėjas vidutiniškai praleido po beveik 9 minutes, per kurias rinko po 2,9 taško ir 3 atkovotus kamuolius.

„Augustas puikiai dirbo treniruotėse, aikštėje demonstravo didelę energiją, neturime jam jokių pretenzijų. Vis dėlto išsikovoti daugiau žaidimo laiko buvo sunku, tad suprantame jo norą pereiti į kitą komandą ir žaist daugiau. Dėkojame jam už Marijampolėje praleistą laiką ir linkime sėkmės naujame karjeros etape“, – sakė „Sūduvos-Mantingos“ direktorius Vytautas Skučas.

Prieš tai atletas dvejus metus (2023–2025 m.) atstovavo Kauno „Žalgiriui-2“.

Kauno r. komanda šiandien 18 val. uostamiestyje pasitiks aštuonių pergalių seriją fiksuojančio Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ iššūkį.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.


Gairės: navickas
1 komentarai
Naujausi komentarai (1)
Geriausiai ivertinti (1)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
ILGOJI PERTRAUKA