Tel Avivo „Maccabi“ atstovaujantis Marcio Santosas apsisprendė dėl kitos karjeros stotelės.
Brazilui atstovaujantis latvis Arturas Kalnitis paskelbė, kad aukštaūgis kelsis į Nacionalinę koledžų atletų asociaciją (NCAA).
M.Santosas įsipareigojo Luizianos valstybinio universiteto (LSU) „Tigers“ ekipai.
23 metų 204 cm ūgio puolėjas šį sezoną debiutavo Eurolygoje ir per 14 minučių rinko 6,9 taško (40 procentų tritaškių), 1,6 atkovoto kamuolio, 0,6 rezultatyvaus perdavimo bei 6 naudingumo balus.
„Maccabi“ (18/20) sezono pabaigoje dar spurtavo link įkrintamųjų, bet galiausiai liko dvyliktoje vietoje.
Tuo tarpu „Tigers“ varžosi pajėgioje „Southeastern“ (SEC) konferencijoje, tačiau jau ketvirtą sezoną paeiliui neprasimušė į „Kovo beprotybę“. Vis dėlto prie komandos vairo grįžo sėkmingesnius laikus menantis strategas Willas Wade’as.
M.Santosas pirmą kartą žais NCAA. Iki 2024-ųjų jis tobulėjo gimtojoje Brazilijoje, o vienintele kita jo karjeros stotele iki debiuto Eurolygoje buvo Ulmo „Ratiopharm“ klubas iš Vokietijos.
Norėdami komentuoti prisijunkite.