07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

M.World Peace: manau, kad per daug spaudėme Howardą (7)

Balandžio 30 d., 11:13
Serijoje su „Spurs“ D.Howardas buvo itin nervingas (Scanpix)
Šaltinis: Krepsinis.net

Dwighto Howardo nuotaika paskutinėse Los Andželo „Lakers“ sezono rungtynėse prieš San Antonijaus „Spurs“ puikiai atspindėjo tiek jo, tiek komandos sezoną. Aikštę jis paliko anksčiau laiko dėl dviejų techninių pražangų. Susinervinęs ir supykęs ant viso pasaulio.

Žinoma, už emocijų nevaldymą D.Howardas vėliau sulaukė kritikos. Legendinis „Lakers“ narys Magicas Johnsonas priekaištavo, kad Los Andželo ekipa dėl traumų ir taip buvo išretėjusi, todėl „centras“ neturėjo teisės pasielgti taip neatsakingai ir palikti savo komandą vieną mūšyje.

Tačiau kai kurie pripažino suprantą, ką jaučia D.Howardas. Vienas tokių – Metta World Peace.

„Manau, kad per daug spaudėme Dwightą“, – tvirtino puolėjas.

Žaidėjas tikino, kad „Lakers“ lyderiai rūbinėje – jis, Kobe Bryantas bei Pau Gasolis, suteikė per mažai atsakomybės D.Howardui bei patys buvo pernelyg neiniciatyvūs.

Savo ruožtu veteranas Steve‘as Nashas vylėsi, kad D.Howardas vasarą pratęs sutartį su „Lakers“.

„Manau, kad Los Andželas yra kaip tik jam. Dabar Dwightui – karjeros pikas. Geriausi metai – priešakyje. O jis turi galimybę žaisti vienoje geriausių visų laikų komandoje kalbant apie visas sporto šakas. Tikiuosi, kad jo požiūris sutampa su manuoju“, – samprotavo S.Nashas. 

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.

7 komentarai
Naujausi komentarai (7)
Geriausiai ivertinti (7)
PRO komentarai (4)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys