07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

M.Užupis: reikia parodyti „Petrochemai“, kas čia šeimininkai

Balandžio 8 d., 11:15
M.Užupis dalijosi mintimis po pergalės (Vido Venslovaičio nuotr.)
M.Užupis dalijosi mintimis po pergalės (Vido Venslovaičio nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Šakių „Vyčio“ komanda dar vienu žingsniu priartėjo prie Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalinio ketverto. Ketvirtfinalio serijoje šakiškiai po pergalės namuose 2:1 lenkia Jonavos „Petrochemą-Dexterą“.

Po sėkmingai 86:82 pasibaigusių rungtynių Marijus Užupis sakė, kad dabar „Vytis“ sieks parodyti varžovams, kas yra šios serijos šeimininkai.

„Dabar pajautėme krepšinį ir kovosime iki galo. Reikia atsigauti ir su tokia pačia nuotaika ir kovingumu parodyti, kas čia šeimininkai“, – teigė M.Užupis.

„Niekam nereikia papildomos motyvacijos, visi ėjome norėdami perkąsti varžovams gerkles – kaip ir praėjusį kartą. Galvojome tik apie pergalę ir ėjome keliais, nagais, kad ją pasiimtume. Tą darysime ir kitame mače Jonavoje“, – komandos draugui antrino Karolis Brusokas.

Kitas mačas „Vyčio“ laukia šeštadienį varžovų teritorijoje.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.


komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja