07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

M.Normanto žinutę pagarsinęs A.Gudaitis graudinosi: saldžiausias titulas karjeroje (7) VIDEO interviu

Gegužės 10 d., 00:16
A.Gudaitis graudinosi (FIBA Europe nuotr.)
A.Gudaitis graudinosi (FIBA Europe nuotr.)
Edgaras Pulkovskis

Vilnius šį vakarą gali švęsti. Švęs ir Badalona, kur „Rytas“ kėlė į viršų Čempionų lygos taurę.

Įspūdingą finalą pratęsime laimėję vilniečiai palaužė Atėnų AEK, o Artūras Gudaitis po mačo neslėpė emocijų ir drėkstančių akių.

„Iš tikrųjų, sunku šnekėti. Pats gerai nesuprantu, į epizodus ir detales lįsti negalėčiau. Žinau, kad ketvirtajame kėlinyje stovėjome tuo gynybiniu penketu, kuris jiems nieko neleido. Parodėme charakterį, kuris atnešė pergalę. Pirmus tris kėlinius išėjome ir nusileidome fiziškumu, atkovotais kamuoliais, viskas buvo blogai. Taip apversti dalykus... Pagaliau ėmė kristi metimai, greitinome žaidimą, tai krenta į galvą“, – sakė A.Gudaitis.

REKLAMA

– Ką galima pasakyti apie Simoną Lukošių, kuris tolimais metimais parodė kiaušinius?

– Pirmas sezonas Europoje, banguotas, pas Giedrių „Ryte“ pirmi sezonai nėra lengvi. Simas kartais turi mentalinių klaidų, bandome jas taisyti, bet jis žiauriai talentingas, aukštai jo lubos. Jei jis liks, 2–3 sezonai jam bus lengvesni, jis turės tiltą išeiti į aukštesnį lygį.

– Jums pačiam ankstesni etapai „Ryte“ atrodė, kad stokojo sėkmės. Ar šis momentas viską atperka?

– Viską. Buvo visokie pasiūlymai išvažiuoti, kai ateina duobelės, kaip vyras, neturi galvoti, jau ką priėmei, tą priėmei, bet minčių buvo visokių. Tokia pergalė, ypač už Vilnių, šituos sirgalius, yra neapsakomas džiaugsmas. Jis didesnis nei galėtų būti su bet kokiu kitu klubu. Aišku, atitinkamam lygyje, kur žaidžiame. Laimėjome, tai padariau su savo šalies komanda, nuostabiais fanais, tai saldžiausias titulas karjeroje, kadangi užsienyje vis tiek yra ne taip.

– Ar turėdamas pasiūlymus buvote arti išvykimo?

– Buvo kalbos. Pasakiau sau, kad lieku čia, baigiu sezoną čia, esu šitos komandos ašis. Čia radau malonumą žaisti, kad ir kaip kartais atrodė sunku, su daug duobelių, bet mėgavausi šia bendruomene, komandos draugais. Tai kažkas daugiau nei krepšinis. Dėl to emocijos ir kyla.

REKLAMA

– Kiek sunku buvo, kai vienu metu turėjote minus 20?

– Tiesiog tikėjome iki galo. Tas penktas ir palaikantis suolas padėjo. Tikėjome, skirtumas tirpo, sukrito metimai. Šiame krepšinyje, kai lieka 12 taškų, tai nieko nereiškia.

– Laimėjus titulą, ką gali pasakyti apie trenerį Giedrių Žibėną, kuo jis ypatingas?

– Daug apie jį kalbėjau. Tai žmogus, atradęs ir laikantis komandos identitetą, tai vienas svarbiausių dalykų klubiniame krepšinyje. Dėl to yra ir rezultatai.

– Koks pačiam jausmas prisiliesti prie taurės?

– Margo rašė, kai patekome į finalą, sakė: baltas pavydas. Smagu, dar tik suprasime po kažkiek laiko. Iš 20 taškų grįžti finale, kai atrodė vilčių nelabai...

– Ką jums reiškia tos raudonos minios palaikymas?

– Kartais jums atrodo, kad krepšininkai žaidžia dėl kontraktų, bet aš asmeniškai, kai pamatau šiuos žmones, kai žinau, jog to jie laukė 17 metų, man labai smagu už juos. Ir žiauriai džiaugiuosi dėl šių fanų.

– Kaip „Rytas“ moka švęsti?

– Pažiūrėsime. Dar yra LKL, yra rizika pralošti visus likusius reguliaraus sezono mačus (Juokiasi).

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.


Gairės: gudaitis
7 komentarai
Naujausi komentarai (7)
Geriausiai ivertinti (7)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys