Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), kurią remia „Betsson“, debiutuos „Tauragės“ klubas.
Naują etapą ekipa pasitinka atsinaujinusi – pristatė naują savo logotipo versiją.
„Jau kurį laiką brandinta idėja, šiandien tampa realybe - naujus iššūkius artėjančiame sezone priimsime atsinaujinę ne tik aikštėje, bet ir klubo identitete!
Tai nėra atsisveikinimas su tuo, kas buvome. Priešingai - tai mūsų istorijos tęsinys. Naujasis logotipas išlaiko miesto simboliką ir atspindi tvirtas ir nekintančias klubo vertybes - garbingai atstovauti Tauragę ir jos gyventojus tiek aikštėje, tiek už jos ribų.
Džiaugėmės matydami jus mielai vilkinčius klubo atributiką iki šiol, tikimės, kad naujoji jus džiugins dar labiau!“ – rašoma klubo pranešime.
Logotipe išlaikytos žalia ir balta spalvos, didesnį vaidmenį jame gavo miesto simbolis tauras.
„Tauragė“ kitą sezoną taps dešimtuoju LKL, kurią remia „Betsson“, klubu – jis jau įveikė licencijavimo procesą ir pradeda ruoštis kilimui aukštesnį lygį.
Norėdami komentuoti prisijunkite.