07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

„Lakers“ išsiuntė P.Beverley į Orlandą mainais už centrą (10)

Vasario 9 d., 21:24
M.Bamba žais Los Andžele (Scanpix nuotr.)
M.Bamba žais Los Andžele (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Los Andželo „Lakers“ ir Orlando „Magic“ ekipos paskutinę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) mainų valandą suskubo apsikeisti žaidėjais.

„Lakers“ atsisveikino su įžaidėju Patricku Beverley, kuris dabar gins „Magic“ garbę, o iš šios komandos atvyksta centras Mo Bamba.

24-erių M.Bamba šiame sezone per 17 minučių įmeta 7,3 taško ir atkovoja 4,6 kamuolio. Tuo tarpu 34– erių P.Beverley statistika siekia 6,4 taško, 3,1 sugriebto kamuolio bei 2,6 rezultatyvaus perdavimo per 27 minutes.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.


Gairės: beverley, bamba
10 komentarai
Naujausi komentarai (10)
Geriausiai ivertinti (10)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Kai svajonė baigiasi