07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

L.Odomas paneigė, jog turi problemų dėl narkotikų vartojimo

Rugsėjo 11 d., 10:14
L.Odomas teigia nevartojantis narkotikų (Scanpix)
Šaltinis: Krepsinis.net

Pastaruoju metu žiniasklaidoje itin dažnai linksniuojamas Lamaras Odomas paneigė, jog turi problemų dėl narkotikų vartojimo.

Pats krepšininkas tvirtino, jog jau netrukus turėtų sugrįžti į Šiaurės Amerikos Nacionalinę krepšinio asociaciją (NBA) ir sudaryti sutartį su vienu šios lygos klubų.

Tiesa, JAV žiniasklaida priminė tiek apie reabilitacijos centrą, į kurį L.Odomas buvo uždarytas, tiek apie incidentą, kai šis krepšininkas buvo sulaikytas apsvaigęs už automobilio vairo.

Jei aukštaūgiui pavyks išspręsti problemas dėl narkotikų vartojimo, vietą savo sudėtyje kitam sezonui jam žada Los Andželo „Lakers“ klubas.

Praėjusį reguliarųjį sezoną L.Odomas atstovavo Los Andželo „Clippers“ komandai ir per rungtynes aikštėje praleisdavo vidutiniškai po 20 minučių, per kurias pelnydavo po 4 taškus, atkovodavo po 5,9 kamuolio bei atlikdavo po 1,7 rezultatyvaus perdavimo.

Atkrintamųjų mačų metu krepšininkas aikštėje praleisdavo vidutiniškai po 18 minučių, per kurias rinkdavo po 5 taškus, sugriebdavo po 3,8 atšokusio kamuolio ir atlikdavo po 1,8 rezultatyvaus perdavimo.  

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.

Gairės: nba, lakers, odom
komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja