FIBA Čempionų lygos pusfinalyje Mindaugo Kuzminsko ir Luko Lekavičiaus atstovaujama Atėnų AEK komanda 78:65 (14:9, 23:12, 19:22, 22:22) nugalėjo Malagos „Unicaja“ krepšininkus.
Finale graikų klubas šeštadienį dėl titulo susikaus su Vilniaus „Ryto“ krepšininkais.
Prieš ketvirtą kėlinį AEK turėjo įgijusi dviženklį pranašumą (56:43), o jau pirmosiomis ketvirčio minutėmis graikų klubas persvarą dar labiau padidino – 68:50. Tai ir buvo galutinis smūgis Malagos komandai, o susitikimą AEK galiausiai laimėjo 78:65.
M.Kuzminskas šiame mače aikštėje nepasirodė, o L.Lekavičius per 27 minutes pelnė 14 taškų (1/3 dvit., 2/3 trit., 6/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, kartą prasižengė, 2 kartus suklydo ir surinko 19 naudingumo balų.
Nugalėtojams Frankas Bartley įmetė 16 taškų (4/9 trit.), Jamesas Nunally pridėjo 14 (2/6 trit.), RaiQuanas Gray’us – 10.
Pralaimėjusiems Kendrickas Perry pelnė 12 taškų (6 rez. per.), Aleksanderis Balcerowskis surinko 8 (4/5 dvit.), Killianas Tillie – 7.
Norėdami komentuoti prisijunkite.