Graikijos lygos ketvirtfinalyje Luko Lekavičiaus ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Atėnų AEK komanda 87:81 (17:17, 29:23, 20:14, 21:27) nugalėjo Salonikų „Aris“, kurioje žaidžia Arnoldas Kulboka.
Likus 5 minutėms Atėnų komanda turėjo dviženklį pranašumą (75:65), tačiau „Aris“ priartėjo – 79:82. Vis tik Jamesas Nunnally pasižymėjo dvitaškiu, o RaiQuanas Gray’us įtvirtino pergalę – 87:81.
Serijoje iki dviejų pergalių AEK pirmauja 1:0.
M.Kuzminskas nežaidė, o L.Lekavičius per 23 minutes pelnė 16 taškų (2/5 dvit., 3/6 trit., 3/3 baud.), atkovojo kamuolį ir 2 perėmė, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, po 2 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir surinko 13 naudingumo balų.
A.Kulboka aikštėje praleido 20 minučių, pelnė 8 taškus (0/1 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud.), išprovokavo 2 pražangas, sykį suklydo, 2 kartus prasižengė ir surinko 2 naudingumo balus.
Nugalėtojams Gregas Brownas įmetė 15 taškų (5/5 dvit.), J.Nunnally pridėjo 13 (3/3 trit.).
Pralaimėjusiems Amine’as Noua pelnė 31 tašką (8 atk. kam.), Elijah Mitrou-Longas – 11 (3/6 trit.).
Reguliariajame sezone Atėnų ekipa liko ketvirtoje pozicijoje, o Salonikų klubas – vienu laipteliu žemiau.
Norėdami komentuoti prisijunkite.